Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Solární hadice černá průměr 32mm - cena za 1,1m

Dostupnost Ihned k odeslání
Číslo produktu ES243
Cena 61s DPH 21%

Vážení zákazníci, v rámci zkvalitnění a zjednodušení nákupů jsme přesunuli nákupní proces na náš hlavní internetový obchod bazenonline.cz.
Bazenonline navíc nabízí:

  • Slevový program
  • Více bazénových produktů
  • Více informací o produktech
  • Bazénovou poradnu
  • Produktová videa

A mnoho dalších vylepšení pro pohodlnější nákup a rozhodování.

Popis produktu

Černá solární hadice pro bazény 32 mm

Černá bazénová solární hadice s vnitřním průměrem 32 mm pro propojení solárního ohřevu nebo solární sprchy u bazénu. Rychlá a jednoduchá instalace pomocí stahovacích pásků.

Cena a délka černé solární hadice

Uvedená cena je za 1 díl bazénové hadice o délce 1,1m. Hadici 32 mm lze dodat z jednoho kusu až do délky 50,6 m (tj. 46 dílů). Pokud potřebujete víc jak 50 m hadice, lze ji prodloužit pomocí spojky pro bazénové hadice 32 mm.

Použití a instalace černé solární hadice

Pro napojení hadice k solárnímu ohřevu bazénu je vhodné použít obtočný ventil. Pomocí ventilu lze regulovat množství protékající vody přes kolektor do bazénu. V případě složitější instalace použijte speciální instalační materiál pro bazénové hadice.

Pokud použijete černou hadici jako alternativní solární ohřev pro menší bazén, tak je nezbytně nutné aby v době slunečního svitu nepřetržitě přes hadici cirkulovala voda. Hadici pouze volně položte k bazénu. Hadici nijak nezalamujte, teplem může dojít k jejímu poškození. V žádném případě hadici neuzavírejte do boxů, nebo rámů. Teplota v uzavřeném prostoru, může stoupnout natolik, že dojde k nevratnému poškození hadice, což se projeví drobnými trhlinami a vytékáním vody. Na praskliny z důvodu nedostatečné cirkulace vody a zalomení hadice nelze uplatňovat reklamaci.


Alternativní produkty