Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Bazénová instalační hadice 32 mm bílá - cena za 1,1 bm

Dostupnost Ihned k odeslání
Číslo produktu ES273
Cena 61s DPH 21%

Vážení zákazníci, v rámci zkvalitnění a zjednodušení nákupů jsme přesunuli nákupní proces na náš hlavní internetový obchod bazenonline.cz.
Bazenonline navíc nabízí:

  • Slevový program
  • Více bazénových produktů
  • Více informací o produktech
  • Bazénovou poradnu
  • Produktová videa

A mnoho dalších vylepšení pro pohodlnější nákup a rozhodování.

Popis produktu

Bazénová instalační hadice 32 mm bílá

Bílá ohebná bazénová hadice s vnitřním průměrem 32 mm je vhodná pro propojení kartušové nebo menší pískové filtrace u nadzemního bazénu. Dále lze bílou bazénovou hadici 32 mm použít i pro připojení bazénového vysavače k filtraci nebo skimmeru.

Cena a délka bazénové hadice

Uvedená cena je za 1 díl bazénové hadice o délce 1,1m. Hadici 32 mm lze dodat z jednoho kusu až do délky 50,6 m (tj. 46 dílů). Pokud potřebujete víc jak 50 m hadice, lze ji prodloužit pomocí spojky pro bazénové hadice 32 mm.

Použití a instalace bílé bazénové hadice

Pomocí bílé bazénové hadice je možné instalovat veškerou technologii nadzemních bazénů. Propojení filtrace, trysek, skimmeru, ohřevu, UV lampy, solinátoru a dalších technologií. Pro tuto instalaci slouží speciální spojovací materiál pro bazénové hadice. Velkou výhodou je její ohebnost a rychlá instalace pomocí stahovácích pásků.

Bílá bazénová hadice není vhodná k zakopání do země. Pokud potřebujete bazénový rozvod zakopat, pak doporučujeme použití klasického PVC bazénového rozvodu pomocí tlakové flexi hadice a instalačního materiálu.


Alternativní produkty