Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Solární plachta 500 mikronů modrá - vlastní rozměr

Dostupnost Odeslání cca 2 dny
Číslo produktu Z05-810
Cena 305s DPH 21%

Vážení zákazníci, v rámci zkvalitnění a zjednodušení nákupů jsme přesunuli nákupní proces na náš hlavní internetový obchod bazenonline.cz.
Bazenonline navíc nabízí:

  • Slevový program
  • Více bazénových produktů
  • Více informací o produktech
  • Bazénovou poradnu
  • Produktová videa

A mnoho dalších vylepšení pro pohodlnější nákup a rozhodování.

Popis produktu

Solární plachta 500 mikronů modrá dle vlastního rozměru. Tuto solární plachtu dodáváme jako obdélník v přesně daných šířkách - 3m / 3,6m / 4m / 5m / 6m. Délku plachty je možné zvolit libovolně. Plachtu pak položíte na bazén, necháte nahřát a vyrovnat a nůžkami ji zastřihnete na přesný rozměr hladiny. Solární plachta 500 mikronů patří mezi silné plachty, které jsou vhodné pro použití s navijákem na solární plachty. Plachty o tloušťce 400 mic jsou ultrazvukově svařovány z jednotlivých pásů.

Solární plachta v noci omezuje únik tepla z hladiny bazénu a ve dne napomáhá rychlejšímu ohřívání vody slunečními paprsky. Pokud je bazén zakrytý solární plachtou, je zároveň omezeno odpařování bazénové chemie a padání nečistot do bazénu.

Jak zadat rozměr plachty:

Nahoře vedle náhledového obrázku vyberte z nabídky šířku plachty a zadejte libovolnou délku plachty. Automaticky se Vám spočítá cena.

V případě nejasností je možné plachtu objednat i telefonicky na tel. 548 210 826.

Pokyny pro používání solární plachty:

- Plachtu pokládejte na bazén vždy bublinkami dolů

- Udržujte chlor pod hodnotou 4mg/litr

- Udržujte pH ve vodě mezi 6,8 a 7,6

- Nepokládejte plachtu na trávník a jiné zelené plochy

- Plachta nesmí zmrznout, udržujte ji při teplotě aspoň 5°C

Po sezoně plachtu opláchněte vlažnou vodou, nechte uschnout a uložte do suchého a větraného prostoru. Plachtu ničím nezatěžujte, aby nedošlo k popraskání bublinek.


Alternativní produkty