Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Asin Aqua Redox dávkovač pH a chloru

Dostupnost Ihned k odeslání
Číslo produktu 12144
Cena 45 072s DPH 21%

Vážení zákazníci, v rámci zkvalitnění a zjednodušení nákupů jsme přesunuli nákupní proces na náš hlavní internetový obchod bazenonline.cz.
Bazenonline navíc nabízí:

  • Slevový program
  • Více bazénových produktů
  • Více informací o produktech
  • Bazénovou poradnu
  • Produktová videa

A mnoho dalších vylepšení pro pohodlnější nákup a rozhodování.

Popis produktu

Bazénová automatika Asin Aqua Redox upravuje pH a chlor v bazénu

Bazénová automatika Asin Aqua Redox automaticky reguluje pH a chlor v bazénu. Automatika nadávkuje jen potřebné množství bazénové chemie, které je nutné pro udržení čisté, nezávadné vody v bazénu. Díky přesnému měření je spotřeba bazénové chemie nižší a voda není cítit po chloru.

Automatika je osazena sondou na pH a sondou na měření redox potenciálu. Naměřené hodnoty redox potenciálu / vodivost vody / určují potřebnou dávku chloru do bazénu. Dávkování chemie probíhá dvěma dávkovacími čerpadly. Měření a dávkování chemie je kontinuální po celou dobu chodu filtrace. pH a chlor jsou neustále měřeny a dávkovány podle povelů od měřících sond.

Dávkovací automatika Asin Aqua Redox je dodávána s kompletním příslušenstvím potřebným pro připojení do filtračního okruhu bazénu.


Alternativní produkty

-23%
Asin Aqua dávkování pH a chloru
Asin Aqua dávkování pH a chloru
Doprava zdarma
56 870 Kč 43 800 Kč
Ihned k odeslání
Bazénová automatika na úpravu pH PP60
Bazénová automatika na úpravu pH PP60
Doprava zdarma
  18 694 Kč
Ihned k odeslání