Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Přehled možností dopravy zboží

Níže uvádíme seznam přepravců, které využíváme pro zasílání zboží. V košíku vždy naleznete ty přepravce, kterými lze danou zásilku odeslat. U běžných zásilek bývají na výběr všichni přepravci. U objemných zásilek (např. plechové bazény, velké filtrace, dlouhé trubky atd.) nebo hodně těžkých zásilek (barely chemie, odvlhčovače, atd.) bývá zpravidla možný pouze přepravce Fofr a osobní odběr. Žádné speciální příplatky k těmto zásilkám neúčtujeme.

U objednávek nad 2500 Kč je dopravné i doběrečné zdarma. V takovém případě zvolíme nejvhodnějšího přepravce my na základě povahy zboží, hodnocení přepravce atd. Případně si můžete zvolit přepravce sami, ale tato možnost je již zpoplatněna dle níže uvedených cen.

Přepravní služby

Geis: 99,- Kč

Fofr: 110,- Kč

Vámi objednané zboží doručíme na libovolnou adresu v ČR zpravidla následující pracovní den po dni podání/expedice v době 9-17 hod. Řidič Vás v den doručení bude kontaktovat na Vámi zadaném telefonním čísle. V sobotu, v neděli a o svátcích přepravní služba zboží nedoručuje.

V případě, že Vás kurýr nezastihne na dodací adrese, bude Vás kontaktovat a dohodne se s Vámi na dalším postupu.

Česká pošta - Balík do ruky: 120,- Kč

Objednané zboží Vám bude zaslané službou Do ruky České pošty (pouze zásilky do 30kg). Česká pošta dodá balík zpravidla následující den po dni podání/expedice. Balík je doručen na Vámi udanou adresu v doručovacích hodinách České pošty.

V případě, že Vás Česká pošta nezastihne na dodací adrese, nechá ve schránce oznámení o uložení zásilky. Zásilku si po té můžete vyzvednou na poště, nebo zažádat o opětovné doručení v dohodnutý den. Úložná doba je 5 dnů.

Česká pošta - Balík na poštu: 120,- Kč

Objednané zboží Vám bude zaslané službou Balík na poštu (pouze zásilky do 30kg). Česká pošta připraví balík k vyzdvihnutí zpravidla následující den po dni podání/expedice. Balík je doručen na Vámi udanou pobočku České pošty. O tom, že zásilka je připravena k vyzvednutí,  budete informováni elektronicky. Papírovou výzvu již ve schránce nenajdete. Úložná doba je 5 dnů.

Osobní odběr

Odběr zboží ve výdejním místě v Brně: zdarma (mapa, kontakt a otevírací doba)

V případě osobního odběru vyčkejte, prosím, na potvrzení, že je zboží pro Vás připraveno a poté si jej můžete vyzvednout v naší provozovně Eseos s.r.o., Valchařská 36a, Brno.

Odběr zboží ve výdejním místě v Praze: zdarma (mapa, kontakt a otevírací doba)

V případě osobního odběru vyčkejte, prosím, na potvrzení, že je zboží pro Vás připraveno a poté si jej můžete vyzvednout v naší provozovně Eseos s.r.o., hala C23, Za Zastávkou 373, Praha. Vjezd do areálu je z ulice Kutnohorské od č.p. 288.

 

Přehled možností plateb za zboží

Dobírka: 30,- Kč

Platíte v hotovosti přepravci při doručení zboží.

Převodem z účtu: zdarma

Bezhotovostní úhrada převodem na náš účet. Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte v potvrzovacím e-mailu po objednání. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

V hotovosti: zdarma

Hotovostní platba při osobním odběru v Brně nebo v Praze. V našich provozovnách je možné platit i všemi obvyklými platebními kartami bez poplatku.

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.